lisiado

Kullanım örnekleri

lisiado
cripple
icon arrow

cripple

Phonetic: "/ˈkɹɪpl/"

Part Of Speech: noun


Definition: (sometimes offensive) a person who has severely impaired physical abilities because of deformation, injury, or amputation of parts of the body.

Example: He returned from war a cripple.


Definition: A shortened wooden stud or brace used to construct the portion of a wall above a door or above and below a window.


Definition: Scrapple.


Definition: (among lumbermen) A rocky shallow in a stream.

icon arrow

cripple

Phonetic: "/ˈkɹɪpl/"

Part Of Speech: verb


Definition: To make someone a cripple; to cause someone to become physically impaired

Example: The car bomb crippled five passers-by.


Definition: To damage seriously; to destroy

Example: My ambitions were crippled by a lack of money.


Definition: To release a product (especially a computer program) with reduced functionality, in some cases, making the item essentially worthless.

Example: The word processor was released in a crippled demonstration version that did not allow you to save.


Definition: To nerf something which is overpowered

icon arrow

cripple

Phonetic: "/ˈkɹɪpl/"

Part Of Speech: adjective


Definition: Crippled.

Web Türkçe-İngilizce Çevirmen

Çevirinize ince ayar yapmak için yerleşik sözlükleri kullanın: Tek tıklamayla eşanlamlılar ve örneklerle bağlam içi çeviriler, anlamlar, telaffuz ve diğer dil özelliklerinde sorunsuz bir şekilde uzmanlaşmanıza yardımcı olur. Kesinlikle ücretsiz, hızlı ve doğru çevirmen!

Çeviri yazılımımızı diğer makine çevirmenlerinden farklı kılmak için çok yol kat ettik. Türkçe - İngilizce çevirmenimiz orijinal metnin anlamını ve cümlenin ana fikrini asıl amaçlandığı gibi korumak için tasarlanmıştır. Çevirmenimiz olabildiğince insandır. Ürünümüz en iyi gizliliği sağlar. Verilerinizi izlemiyor, satmıyor veya saklamıyoruz. Çevirileriniz size aittir. Transferler için kayıt ve ödeme gerekli değildir!İngilizce'den Türkçe'ye çeviri saniyeler sürer ve tek istekte bin kelimeye kadar çeviri yapabilirsiniz. İngilizce ve Türkçe dünyada çok yaygın dillerdir. İngilizceden Türkçeye çevirmenimiz, birinde uzman olup diğerini öğrenirken bu dillerin temel metinlerini öğrenmenize veya anlamanıza yardımcı olacaktır. Çeviri API'lerimiz İngilizce'den Türkçe'ye mükemmel çeviri sağlar, ek redaksiyon ile bu çeviriler hukuk, tıp ve diğer yüksek düzeyde uzmanlık alanları gibi görev açısından kritik alanlarda kullanılabilir. İngilizce'den Türkçe'ye çevirmen, çevirdiğiniz metnin doğru bir şekilde anlaşılmasını sağlar ve selamlaşma, seyahat, alışveriş, sayılar ve diğer sınırsız sayıda ortak alan gibi sık kullanılan cümle ve kelimeleri çevirmek için idealdir.