oros

Kullanım örnekleri

oros
diamonds (in cards)
icon arrow

diamonds

Phonetic: "/ˈdaɪ(ə)məndz/"

Part Of Speech: noun


Definition: A glimmering glass-like mineral that is an allotrope of carbon in which each atom is surrounded by four others in the form of a tetrahedron.

Example: The saw is coated with diamond.


Definition: A gemstone made from this mineral.

Example: The dozen loose diamonds sparkled in the light.


Definition: A ring containing a diamond.

Example: What a beautiful engagement diamond.


Definition: A very pale blue color/colour.


Definition: Something that resembles a diamond.


Definition: A rhombus, especially when oriented so that its longer axis is vertical.


Definition: The polyiamond made up of two triangles.


Definition: The entire field of play used in the game.


Definition: The infield of a baseball field.

Example: The teams met on the diamond.


Definition: A card of the diamonds suit.

Example: I have only one diamond in my hand.


Definition: A size of type, standardised as 4 1/2 point.

icon arrow

diamonds

Phonetic: "/ˈdaɪ(ə)məndz/"

Part Of Speech: verb


Definition: To adorn with or as if with diamonds

icon arrow

diamonds

Phonetic: "/ˈdaɪ(ə)məndz/"

Part Of Speech: noun


Definition: One of the four suits of playing cards, marked with the symbol ♦.

En İyi Tur-Eng Çevirmen

İngilizce'den Türkçe'ye çeviri saniyeler sürer ve tek istekte bin kelimeye kadar çeviri yapabilirsiniz. İngilizce ve Türkçe dünyada çok yaygın dillerdir. İngilizceden Türkçeye çevirmenimiz, birinde uzman olup diğerini öğrenirken bu dillerin temel metinlerini öğrenmenize veya anlamanıza yardımcı olacaktır. Çeviri API'lerimiz İngilizce'den Türkçe'ye mükemmel çeviri sağlar, ek redaksiyon ile bu çeviriler hukuk, tıp ve diğer yüksek düzeyde uzmanlık alanları gibi görev açısından kritik alanlarda kullanılabilir. İngilizce'den Türkçe'ye çevirmen, çevirdiğiniz metnin doğru bir şekilde anlaşılmasını sağlar ve selamlaşma, seyahat, alışveriş, sayılar ve diğer sınırsız sayıda ortak alan gibi sık kullanılan cümle ve kelimeleri çevirmek için idealdir.

Çevirilerinizi daha da iyi hale getirmek için özel olarak tasarlanmış arayüzümüzün yeni özelliklerine göz atın. Doğal olarak, hizmetimiz ücretsiz kalır ve ayrıca bir uygulama olarak da mevcuttur. Tüm özellikler, çeşitli ortak dillerin kombinasyonları için yerel olarak mevcuttur. Diğer özellikler ve dil kombinasyonları aşağıdadır. Hangi dile çeviri yaparsanız yapın, ortaya çıkan metin çevrimiçi sözlüğümüze bağlanır. Anlamları ve diğer cümlelerdeki kullanımları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, çıktı metin kutusundaki tek tek kelimeler ayrıntılı olarak analiz edilir. Her şey tamamen ayrıntılı ve gerekirse test edilmiştir!İngilizce, dünyada yaklaşık 1,5 milyar insan tarafından konuşulmaktadır. Dünyada en çok konuşulan dildir. 1.000.000'den fazla kelime var! Türkçe, Türkiye'de, Kuzey Kıbrıs'ta yaklaşık 80 milyon kişi ile Avrupa ve Kuzey Amerika'daki göçmen toplulukları tarafından konuşulmaktadır. Yaklaşık 88 milyon konuşmacı ile en çok konuşulan Türk dilidir. Türk dili, Türkiye'nin batısında yer alan Anadolu'da ortaya çıkmıştır. Şu anda, bu iki hacimli ve harika dildeki çevirilerle hızlı, rahat ve ücretsiz çalışmanız için size profesyonel çevirmenimizin işlevselliğini sunuyoruz!