olta kancası

Kullanım örnekleri

olta kancası
barb
icon arrow

barb

Phonetic: "/bɑː(ɹ)b/"

Part Of Speech: noun


Definition: The point that stands backward in an arrow, fishhook, etc., to prevent it from being easily extracted. Hence: Anything which stands out with a sharp point obliquely or crosswise to something else.


Definition: A hurtful or disparaging remark.


Definition: A beard, or that which resembles it, or grows in the place of it.


Definition: Armor for a horse, corrupted from bard.


Definition: A horse.


Definition: One of the side branches of a feather, which collectively constitute the vane.


Definition: Any of various species of freshwater carp-like fish that have barbels and belong to the cyprinid family.


Definition: Menticirrhus americanus (Carolina whiting, king whiting, southern kingcroaker, and southern kingfish), found along the Atlantic and Gulf Coasts of the United States.


Definition: A hair or bristle ending in a double hook.


Definition: A blackish or dun variety of the pigeon, originally brought from Barbary.


Definition: A muffler, worn by nuns and mourners.


Definition: Paps, or little projections, of the mucous membrane, which mark the opening of the submaxillary glands under the tongue in horses and cattle. The name is mostly applied when the barbs are inflamed and swollen. [Written also barbel and barble.]


Definition: A bit for a horse.


Definition: A plastic fastener, shaped roughly like a capital I (with serifs), used to attach socks etc. to their packaging.

icon arrow

barb

Phonetic: "/bɑː(ɹ)b/"

Part Of Speech: verb


Definition: To furnish with barbs, or with that which will hold or hurt like barbs, as an arrow, fishhook, spear, etc.


Definition: To cover a horse in armor, corrupted from bard.


Definition: To cut (hair).


Definition: To shave or dress the beard of.


Definition: To clip; to mow.

Ücretsiz İngilizce-Türkçe Çevirmen

İngilizce'den Türkçe'ye çeviri saniyeler sürer ve tek istekte bin kelimeye kadar çeviri yapabilirsiniz. İngilizce ve Türkçe dünyada çok yaygın dillerdir. İngilizceden Türkçeye çevirmenimiz, birinde uzman olup diğerini öğrenirken bu dillerin temel metinlerini öğrenmenize veya anlamanıza yardımcı olacaktır. Çeviri API'lerimiz İngilizce'den Türkçe'ye mükemmel çeviri sağlar, ek redaksiyon ile bu çeviriler hukuk, tıp ve diğer yüksek düzeyde uzmanlık alanları gibi görev açısından kritik alanlarda kullanılabilir. İngilizce'den Türkçe'ye çevirmen, çevirdiğiniz metnin doğru bir şekilde anlaşılmasını sağlar ve selamlaşma, seyahat, alışveriş, sayılar ve diğer sınırsız sayıda ortak alan gibi sık kullanılan cümle ve kelimeleri çevirmek için idealdir.

Çevirilerinizi daha da iyi hale getirmek için özel olarak tasarlanmış arayüzümüzün yeni özelliklerine göz atın. Doğal olarak, hizmetimiz ücretsiz kalır ve ayrıca bir uygulama olarak da mevcuttur. Tüm özellikler, çeşitli ortak dillerin kombinasyonları için yerel olarak mevcuttur. Diğer özellikler ve dil kombinasyonları aşağıdadır. Hangi dile çeviri yaparsanız yapın, ortaya çıkan metin çevrimiçi sözlüğümüze bağlanır. Anlamları ve diğer cümlelerdeki kullanımları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, çıktı metin kutusundaki tek tek kelimeler ayrıntılı olarak analiz edilir. Her şey tamamen ayrıntılı ve gerekirse test edilmiştir!Türkçe - İngilizce çevirmenimiz birçok dilbilimci ve geliştiricinin ürünüdür. Herhangi bir cümleyi, kelimeyi veya metnin tamamını hızlı ve tamamen ücretsiz çevirin! Çevirmenimiz 800'den fazla farklı dili anlamaktadır. Program medyadan büyük miktarda bilgi kullanır, bu nedenle tüm dünya haberlerini kapsar.Çevirinin anadilde gerçek anlamda ses çıkarabilmesi için dilsel doğruluğun yanı sıra kültürel özellikler ve bilginin de sağlanması esastır. Bu yüzden dilin nüanslarını bilen İngiltere'den tercümanlarla çalışıyoruz. Türkçe ve İngilizce tercümanlarımız, çeviride hiçbir şeyin kaybolmamasını sağlamak için sorularınızı yanıtlamak ve açıklamalar sağlamak için her zaman hazırdır. Tercümanımızın rekor sürede doğru çeviriler sunabilmesinden ve bunun hızlı, güvenli ve tamamen ücretsiz olmasından gurur duyuyoruz! Kullanıcılarımızı önemsiyoruz.