dentro-fuera

Kullanım örnekleri

dentro-fuera
inside-out
icon arrow

inside-out

Phonetic: "/ˌɪnsaɪdˈaʊt/"

Part Of Speech: adverb


Definition: With the inside surface turned to be on the outside.

Example: I now realise that I have my shirt on inside out.


Definition: (of knowledge) Thoroughly, extremely well.

Example: I know IBM Assembler Language inside out.


Definition: Describes the hitting of a ball that pitched outside of leg stump to the off side of the field.

Example: He hit the ball inside out in an ugly manner, but scored a four.

icon arrow

inside-out

Phonetic: "/ˌɪnsaɪdˈaʊt/"

Part Of Speech: adjective


Definition: With the inner and outer surfaces reversed.


Definition: Describing cross-court shots made by the unexpected hand, as of a backhand return of a ball struck to the player's forehand.

icon arrow

inside-out

Phonetic: "/ˌɪnsaɪdˈaʊt/"

Part Of Speech: adjective


Definition: Directed to the side; sideways.

Example: He cast me a sidelong glance.


Definition: Slanting or sloping; oblique.


Definition: Indirect; suggestive; not straightforward.

Example: She made some sidelong remarks about his manhood.


Definition: Along the side of something.

Türkçe-İngilizce dosya Çevirmeni

Sözlüğümüz size İngilizce ve Türkçe terimleri arayabileceğiniz geniş bir kütüphane sunmaktadır. Örnekler ve ayrıştırma ile mesleğe, jargona ve yaygın ifadelere göre kelimeleri arayabilirsiniz. Uygulamalarımızı iPhone, Android, iPad, Windows 10/11 ve macOS için kullanabilirsiniz. Çevrimiçi İngilizce - Türkçe çevirmenimizde, kategoriye ve farklı telaffuzlara göre 2 milyondan fazla kelimeyi arayabilirsiniz.

İngilizce'den Türkçe'ye çeviri saniyeler sürer ve tek istekte bin kelimeye kadar çeviri yapabilirsiniz. İngilizce ve Türkçe dünyada çok yaygın dillerdir. İngilizceden Türkçeye çevirmenimiz, birinde uzman olup diğerini öğrenirken bu dillerin temel metinlerini öğrenmenize veya anlamanıza yardımcı olacaktır. Çeviri API'lerimiz İngilizce'den Türkçe'ye mükemmel çeviri sağlar, ek redaksiyon ile bu çeviriler hukuk, tıp ve diğer yüksek düzeyde uzmanlık alanları gibi görev açısından kritik alanlarda kullanılabilir. İngilizce'den Türkçe'ye çevirmen, çevirdiğiniz metnin doğru bir şekilde anlaşılmasını sağlar ve selamlaşma, seyahat, alışveriş, sayılar ve diğer sınırsız sayıda ortak alan gibi sık kullanılan cümle ve kelimeleri çevirmek için idealdir.İngilizce, dünyada yaklaşık 1,5 milyar insan tarafından konuşulmaktadır. Dünyada en çok konuşulan dildir. 1.000.000'den fazla kelime var! Türkçe, Türkiye'de, Kuzey Kıbrıs'ta yaklaşık 80 milyon kişi ile Avrupa ve Kuzey Amerika'daki göçmen toplulukları tarafından konuşulmaktadır. Yaklaşık 88 milyon konuşmacı ile en çok konuşulan Türk dilidir. Türk dili, Türkiye'nin batısında yer alan Anadolu'da ortaya çıkmıştır. Şu anda, bu iki hacimli ve harika dildeki çevirilerle hızlı, rahat ve ücretsiz çalışmanız için size profesyonel çevirmenimizin işlevselliğini sunuyoruz!